Extra medewerkers

Functie Naam Email
Trainersopleidingen (DSKO) Thomas Steurbaut thomas.steurbaut@triatlon.vlaanderen
Bondscoach duatlon Loïc Hélin loic.helin@triatlon.vlaanderen
Bondscoach triatlon long distance Stijn Demeulemeester

stijn.demeulemeester@triatlon.vlaanderen

Bondscoach cross Kristof Van Daele kristof.van.daele@triatlon.vlaanderen
Development coach Wauter Derycke wauter.derycke@triatlon.vlaanderen
Development coach Matthias Verstraelen matthias.verstraelen@triatlon.vlaanderen
Development coach Johan Smolders jo.smolders@triatlon.vlaanderen
Development coach Stijn Goris stijn.goris@triatlon.vlaanderen
Development coach Glenn Poleunis glenn.poleunis@triatlon.vlaanderen